Komfortowe pokoje - Zakopane
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Zakopane. Powrt na stron gwn

Jesteś 301433
gościem
na naszej stronie


Park wodny w Zakopanem

Stolica polskich tatr jest miejscem, w którym liczyć możesz na naprawdę wiele różnorodnych rozrywek. atrakcje w zakopanem dopasowane są bowiem do potrzeb i wymagań każdego – niezależnie na to ile ma lat oraz jakiej jest płci. Oprócz ekstremalnych wrażeń związanych ze skokiem na bungee, możliwością spaceru po górach, czy też szosowania po stoku możesz wybrać całkowicie inną formę spędzania wolnego czasu – wystarczy, że odwiedzisz Aqua Park w Zakopanem.

Zlokalizowany blisko centrum miasta, naprawdę duży i rozbudowany zakopiański park wodny to duża liczba basenów, zawiłych zjeżdżalni, generatorów fal, sztucznych wirów i co najważniejsze miejsc gdzie możesz odpocząć i się zrelaksować. Do Twojej dyspozycji bowiem oddana jest sauna, jacuzzi, baseny z hydromasażem, siłownia oraz klimatyczne restauracje jak i sklepy. W okolicy Aquaparku znajdują się liczne apartamenty w zakopanem które kuszą atrakcyjnymi cenami i naprawdę zadowalającymi standardami.

Park Wodny zakopane noclegi  posiada ciekawe oferty dla wszystkich wczasowiczów dając możliwość wykupienia karnetu na cały czas swojego pobytu. Na przykład dzienny karnet to koszt zaledwie kilkudziesięciu złotych – posiadając go możesz przebywać na terenie basenowym przez cały czas jego otwarcia i korzystać z sauny, siłowni i wszystkich innych dodatkowych atrakcji bez jakichkolwiek ograniczeń. Oprócz tego do wykorzystania masz zniżki w restauracji, czy też w saunie, które mieszczą się w tym samym obiekcie.||
Wypoczynek w Zakopanem | 
Domy do wynajęcia w Zakopanem | 

Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj | Wypoczynek w Zakopanem